Değişim Bir Adımla Başlar

Kurumsal

5B Mühendislik Hakkında

27 Eylül 2007’de iş hayatına merhaba diyen 5B Mühendislik, her yıl bir önce ki yılın başarısını geçerek farkını ortaya koymaktadır. 5B Mühendislik Sivas ilinde kurulu olan ve iş potansiyelini arttıran firmaların başında gelmektedir. Her geçen gün arttırdığımız kapasitelerimiz ile bugün 10.000 tonluk kapasiteye ulaşmayı başaran firmamız toplamda 21 personeli ile yoğun çalışmalarını sürdürmektedir.

Bünyemizde 6 aracımız ile yıllık 100.000 ton satış rakamlarımız ile piyasaya yön vermeye devam ediyoruz. Kalitemizi ve gücümüzü 500’ü aşkın müşteri portföyünden alan firmamız demir, akaryakıt, nakliye ve dinlenme tesisleri alanlarında başarılını katlayarak devam ettirmektedir.

Firmamız hem kendi bünyesinde iş ortaklarına hem de kendi akışlarına oldukça yoğun çalışmalar sürdürmekte ve başarılını ortaya koymaktadır. Amacımız kaliteli ve disiplinli çalışma prensiplerimiz ile piyasada en iyi olarak kalmaya devam etmek ve kapasitemizi çok daha arttırarak alanında başarılarına ulaşmak olacaktır.

Aldığımız geri dönüşler ve iş sonunda yaptığımız başarılı çalışmalar bizleri daha çok teşvik eden detaylardan biridir. Başarıya daha kolay ulaşmamızı sağlayan geri bildirimler ile 5B Mühendislik Sivas demir çelik sektöründe her zaman yer almaya devam eden ve sektöre yön veren öncü firma olacak. Sürekli yaptığımız yenilik çalışmaları ve geleceğe dair yeni planlarımız ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor olacağız. Sizleri firmamız ile çalışmak ve daha yakından tanımak için bizimle iletişime geçmeye davet ediyoruz.

Kurumsal

Zaman Tüneli

2018

Vergi Rekortmeni Oldu

Gelenek değişmedi, her yıl olduğu gibi 2017 yılında da vergi rekortmenleri listesinde yerimizi aldık.

2017

Araç Filomuzu Güçlendirdik

Yeni araçlarımızı filomuza katarak gücümüze güç kattık.

2016

Vergi Rekortmeni Oldu

2015 yılı vergi rekortmenleri açıkladı. Her zaman ki gibi 5B Mühendislik listede yerini aldı.

2015

Kapasitemizi Artırdık

Hızla büyüyen şirketimize yetersiz kalan depomuzu büyülterek depo kapasitemizi 8.000 tona çıkardık.

2014

Araç Filomuz Her Gün Büyüyor

Sektörün parlayan yıldızı olarak her gün büyüten şirketimizin araç filosu da her gün büyüyor.

2013

Artık İnternetteyiz

Gelişen teknolojiyi yakından takip edebilmek için artık biz de sanallaştık.

2007

Firmamızı Açtık

40 yılı aşan tecrübemiz ile artık Demir sektöründe bizde varız dedik.