Değişim Bir Adımla Başlar

Hakkımızda

5B Mühendislik Hakkında

27 Eylül 2007’de iş hayatına merhaba diyen 5B Mühendislik, her yıl bir önce ki yılın başarısını geçerek farkını ortaya koymaktadır. 5B Mühendislik Sivas ilinde kurulu olan ve iş potansiyelini arttıran firmaların başında gelmektedir. Her geçen gün arttırdığımız kapasitelerimiz ile bugün 10.000 tonluk kapasiteye ulaşmayı başaran firmamız toplamda 21 personeli ile yoğun çalışmalarını sürdürmektedir.

Bünyemizde 6 aracımız ile yıllık 100.000 ton satış rakamlarımız ile piyasaya yön vermeye devam ediyoruz. Kalitemizi ve gücümüzü 500’ü aşkın müşteri portföyünden alan firmamız demir, akaryakıt, nakliye ve dinlenme tesisleri alanlarında başarılını katlayarak devam ettirmektedir.

Firmamız hem kendi bünyesinde iş ortaklarına hem de kendi akışlarına oldukça yoğun çalışmalar sürdürmekte ve başarılını ortaya koymaktadır. Amacımız kaliteli ve disiplinli çalışma prensiplerimiz ile piyasada en iyi olarak kalmaya devam etmek ve kapasitemizi çok daha arttırarak alanında başarılarına ulaşmak olacaktır.

Aldığımız geri dönüşler ve iş sonunda yaptığımız başarılı çalışmalar bizleri daha çok teşvik eden detaylardan biridir. Başarıya daha kolay ulaşmamızı sağlayan geri bildirimler ile 5B Mühendislik Sivas demir çelik sektöründe her zaman yer almaya devam eden ve sektöre yön veren öncü firma olacak. Sürekli yaptığımız yenilik çalışmaları ve geleceğe dair yeni planlarımız ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor olacağız. Sizleri firmamız ile çalışmak ve daha yakından tanımak için bizimle iletişime geçmeye davet ediyoruz.

Hakkımızda